Në fustan të ngushtë, Leonora tregon trupin e saj si “peshk”

Leonora Jakupi, vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo vazhdon të jetë njëra nga artistet më të dashura e cila i ka rezistuar kohës, shkruan ORAinfo.

Me kalimin e viteve ajo veç sa është zbukuruar, e ky fakt dëshmohet në fotografitë që ajo i poston në rrjetet sociale.

Ani pse i ka kaluar të dyzetat, këngëtarja nga Drenica gëzon forma të jashtëzakonshme. E veshur me një fustan të gjatë e shumë elegant, Leonora ka treguar trupin e saj si “peshk”.

Kujtojmë se ajo është imazh dhe bëhet pjesë shpesh e shumë reklamave të njohura./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey