Në këtë ditë me shi, Learta bën këtë veprim në krahët e Kushtrimit c

Learta Jakupi vazhdon të jetë një personazh tejet i përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë, ku ka një vajzë të cilës ia kanë vënë emrin Matina, shkruan ORAinfo.

Krahas kujdesit për fëmijët, Learta shfaqet shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Në këtë ditë me shi, Learta e ka kaluar në shoqëri të burri të saj, Kushtrimit.

Ajo ka publikuar një imazh ku shfaqet brenda veturë në shoqëri të burri të saj.

Të dy duken në disponim pranë njëri-tjetrit. /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey