Në këtë fustan të shkurt, Majlinda gati na tregoj ‘Zogun’

Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Modelja prishtinase se fundmi ka publikuar disa imazhe ku shfaqet e veshur provokeuse në rrugë.

Me fustan të shkurt e provokues, ajo gati na tregoj ‘Zogun’.

Kaq joshëse po duket ajo në këtë paraqitje. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey