Në mënyrë të mistershme zhduket Tayna!

Tanya Fear, aktore e njohur për paraqitjen e saj në një episode të “Doctor Ëho”, është raportuar e zhdukur në Los Angeles.

Lajmi për zhdukjen e saj u përhap fillimisht në Tëitter të dielën në mëngjes, pasi autori Bolu Babalola ndau një poster të humbur për Tanya.

“Mikesha ime Tanya është zhdukur në zonën e LA/Hollyëood Boël. Ajo nuk është parë që nga 9 shtatori 2021. Nëse dikush ka ndonjë informacion të dobishëm, ju lutemi telefononi (626) -232-8616”, tha Bolu në Tëitter.

Menaxheri i Tanya, Alex Cole konfirmoi zhdukjen në The Today Shoë, duke thënë se ai foli për herë të fundit me të, tetë ditë më parë dhe ‘ajo ishte mirë’.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey