Në momentin kur Roberti bëri publike lidhjen me Lauretën, Nora postoi foto në përqafimin e këtij personi dhe më pas e fshiu

Roberti bëri publike lidhjen me Lauretën, Nora postoi foto në përqafimin e këtij personi dhe më pas e fshiu.

Robert Berisha ka filluar lidhjen e re.

Derisa mbrëmë e dashura tij Laureta, publikoi foton e parë së bashku, kështu duke zyrtarizuar lidhjen, nuk ka vonuar dhe shumë pas tyre edhe Nora ka publikuar një fotografi, shkruan shqip.

Këngëtarja ka postuar një foto në përqafim të Renesë, kështu duke treguar se gjëja më e çmuar në jetën e saj është vajza.

Por, nuk dihet pse Nora më pas fshiu postimin.

Pëndryshe, Nora Istrefi ende nuk ka deklaruar për ndonjë lidhje të re.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey