Në moshën 37 vjeçare, kështu ekspozon trupin e saj Zanfina Ismaili!

Zanfina Ismaili, ka kohë të gjatë se nuk po shihet në ekranet televizive.

Ani pse në muzikë ka qenë e suksesshme, ajo gjithmonë është etiketuar se motra e Adelina Ismailit, shkruan ORAinfo.

Tani duket se ajo është larguar tërësisht nga bota e muzikës, e i është përkushtuar profesionit të saj, si avokate.

Ajo se fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet me veshje provokuese.

E veshur ngushtë dhe shkurt, Zanfina ka ekspozuar barkun e saj të tonifikuar.

Këngëtarja edhe pse 37 vjeçare, po vazhdon t’i mbaj në nivelin e duhur linjat e saj trupore. /ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey