Në të zeza, Fifi tregon linjat e saj të bollshme

Fifi, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes.

Artistja nga Ferizaj, Filloreta Raçi është mjaft e komentuar këto kohë.

Nga pjesëmarrja e saj në “BBV” e deri tek lidhja me biznesmenin nga Shqipëria, Adis Patushin bënë që të jetë në qendër të vëmendjes.

Së fundmi këngëtarja ka qenë jashtë vendit, ku me fansat ka ndarë fotografi të ndryshme.

Ndërsa së fundmi ajo publikoi një fotografi,e veshur në të zezë këngëtarja dukej mjaft tërheqëse.

Imazhet e këngëtares morën mjaft pëlqime nga miqtë dhe fansat e këngëtares. Kujtojmë se Fifi para pak kohësh i kushtoi këngë të dashurit të saj.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey