Nga deti Sarah poston foton më të bukur të saj në bikini

Sarah Berisha, është blogerja tashmë e njohur shqiptare.

Që nga hyrja e saj në formantin e njohur, Big Brother Albania, ajo ka bërë një bujë të madhe me qetësinë dhe zgjuarsinë e saj, shkruan ORAinfo.

Majde, bukuroshja shqiptare nga ai format doli më e fituara, sepse aty njohu dashurinë e jetës së saj, DJ PM.

Romanca e tyre po vazhdon edhe jashtë, madje çifti në fjalë kanë shkuar në pushime. Nga atje Sarah ka postuar një foto të bukur të saj në bikini./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey