Nga festa në jaht te dedikimi mbi urën e Bosforit nga Gjiko

Elita Rudi festoi ditëlindjen e saj të 28-të, krah bashkëshortit dhe njerëzve të afër.

Çifti kishte zgjedhur Stambollin si destinacionin e festimeve. Moderatorja u surprizua nga dedikimi në urën e Bosforës.

“Gëzuar ditëlindjen Elita. Gjiko të do!”, projektohej në urën simbol të Stambollit.

28-vjeçarja shfaqet me bikini dhe një fustan transparent, që i thekson linjat perfekte.

Elita dhe Gjiko janë prindër të Zërit dhe së fundmi familja e tyre u shtua me një vajzë, që kanë quajtur Bota.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey