Nga pushimet luksoze, Arta tregon trupin e saj “çokollatë”

Jeta e saj në luks po vazhdon.

Modelja e njohur nga Klina, Arta Elezaj, duket se është një admiruese e madhe e pushimeve nëpër vende të veçanta e njëherësh luksoze.

Kaçurrelja, që deri më tani ka grumbulluar 239 mijë ndjekës në Instagram, nuk heziton që t’i mbajë të informuar fansat për çdo detaj në të cilën përfshihet jeta dhe karriera e saj.

Ndonëse në vend po mbizotëron një mot me shi, ajo biondja duket se ka zgjedhur një vend ekzotik për këto pushime, përkundër se nuk e ka zbuluar lokacionin.

Ajo gëzon linja të bujshme trupore, të cilave i kushton një rëndësi të madhe me ushtrime në palestër.

Krahas udhëtimeve që janë bërë të pandashme për të, Elezaj nuk është se po merret momentalisht me ndonjë projekt tjetër, të paktën nuk ka bërë me dije asgjë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey