‘Ngjyra e kuqe shumë i ngjan, është e veçantë’, Ryva do ta ‘shkrijë’ burrin e saj me këtë paraqitje

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

E nisi fillimisht karrierën si aktore për t’u bërë më vonë shumë e suksesshme edhe në fushën e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ryva është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë e të zi.

Ngjyra e kuqe po i rri kaq bukur Ryves. Ajo me këtë pamje do ta ‘shkrijë’ edhe burrin e saj. /ORAinfo/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey