“Nihani”, del për darkë, pamja e saj lë shumë për të dëshiruar

Neslihan Atagül Doğulu, është emër i njohur në botën turke.

Aktorja në fjalë ka qenë pjesë e shumë projekteve dhe serialve, madje vitin që lamë pas u shpall edhe aktorja e vitit, shkruan ORAinfo.

Mirëpo, tek publiku kosovar ajo u bë e njohur me rolin e saj në serialin “KaraSevda”, ku interpretoi rolin kryesor, atë të Nihanit.

Që nga transmetimi i kësaj telenovele ka kaluar pothuajse dy vite, mirëpo aktorja në fjalë vazhdon të jetë po e njëjta.

Ajo, madje është shumë lumtur në jetën private dhe shpesh herë poston foton me burrin i saj.

Së fundmi përmes një fotoje ajo ka treguar se ka dalë për darkë me bashkëshortin e saj, mirëpo pamja e saj lë shumë për të dëshiruar./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey