Nikollovski i LSDM-së: Do të shënojmë fitore të sigurt

Nga LSDM e kanë vlerësuar si të qetë procesin zgjedhor, ndërsa sipas tyre është ditur se do të ketë vështirësi me votimet me fingerprint.

“Në qendrën tonë fillon përpunimi i të dhënave. Trendet tregojnë se LSDM dhe koalicioni do të shënojnë një fitore të sigurt. Më pas do të japim rezultat. Shprehi falënderim deri tek të gjithë ata që dhanë përkrahje”, tha Lupço Nikollovski nga LSDM, raporton SHENJA.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey