Nita Latifi sjell versionin akustik të këngës “Malena”

Para tre javëve solli këngën më të re para fansave dhe është pritur shumë mirë prej fansave.

“Juliana” titullohet kënga e fundit e Nita Latifit, të cilën e ka shoqëruar me një video mjaft të veçantë.

Por, këngëtarja pos këngës së fundit është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video të ndryshme.

Ajo së fundi ka sjell një version akustik të një prej hiteve verore, “Malena”, të cilën e kanë publikuar kohë më parë Majku dhe Geti.

“Versioni akustik i një prej këngëve favorit këtë verë – Malena. Shijoni këngën dhe pamjen”, ka shkruar ndër të tjerash Nita në llogarinë personale në Instagram.

Ndryshe, Latifi është duke punuar në video projekte të reja si dhe do të mbajë disa koncerte muzikore. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Verzioni akustik i njo prej kangeve favorit kete vere- Malena. Enjoy the song and the view

Aktorja e “La Casa de Papel”, thotë se do t’i pëlqente të quhet si ky kryeqytet shqiptar
Aktorja e “La Casa de Papel”, thotë se do t’i pëlqente të quhet si ky kryeqytet shqiptar
@majkaveli @ghettogeasy #livemusic #acoustic #cover

A post shared by Nita Latifi (@nitalatifii) on Jul 29, 2019 at 10:40am PDT

The post Nita Latifi sjell versionin akustik të këngës “Malena” appeared first on Gazeta Online INSAJDERI.Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk July 30, 2019 3:36 am ne ShowBiz. ne link https://lajme.mk/?p=147678
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit