Një banor i Gradecit mashtrohet për “fajde”

Pjestarët e policisë të SPB Tetovë, dje (11-korrik) në ora 18.00, kanë privuar nga liria 35-vjeçarin F.T. nga Tetova, i cili paraprakisht ishte denoncuar nga 64-vjeçari H.V. nga Gradeci i Gostivarit për “zhvatje”, “fajde” dhe “rrezikim të sigurisë”.
Ai është ndaluar në Stacionin Policor Tetovë për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey