Një bel hollë si Adriana, merr vëmendjen me paraqitjen e fundit

Adriana Matoshi merr vëmendjen me paraqitjen e fundit, thekson belin në veshjen plot stil.

Aktorja dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës në radhët e Lëvizje Vetëvendosje, Adriana Matoshi është mjaft e komentuar edhe për postimet që bën në rrjetet sociale.

Ajo shfaqet me shumë stil në imazhet që ndan me fansat në Instagram dhe njëjtë ka vepruar edhe së fundmi.

Adriana ka pozuar me veshur me një bluzë të shkurtër me ngjyrë të zezë dukëm vënë në pah belin e hollë.

Ajo përshtati dukjen me pantallona të gjerë shumëngjyrësh dhe syze dielli, ndërsa flokët e bardha i la të kapura lartë me një stil të gërshetave dhe makijazh të theksuar.

Nëna e katër fëmijëve përkundër kësaj dukej në formë të mirë edhe me linjat atraktive trupore.

“Gjithmonë vishu që të vrasësh”, ka shkruar Matoshi në mbishkrimin e postimit që mori komente të shumta nga ana e ndjekësve.

Ndryshe, kujtojmë që Adriana javë më parë i dha fund lidhjes me futbollistin afrikano – belg, Keith Groeneveld.

Aktorja ka deklaruar se njëra nga arsyet që quan drejt ndarjes ishte saktësisht mosha, pasi Groeneveld ishte shumë më i ri se aktorja dhe se duhej të ecte përpara e më pas të krijonte familje.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey