Një burrë i kujdesëshëm si Goldi, kështu ia bën dedikimin e veçantë bashkëshortes së tij

Gold Ag i bën dedikimin e veçantë bashkëshortes së tij, Ermirës.

Gold Ag përveç se i shfrytëzon rrjetet sociale për muzikë, edhe postimet me familjen e tij nuk mungojnë.

Së fundmi, këngëtari ka publikuar një fotografi me bashkëshorten e tij, Ermirën, shkruan Reporteri.

E krahas kësaj fotografie nuk ka munguar edhe një dedikim i veçantë për të.

“Personin e jetës mbaje afër vetës”, ka shkruar këngëtari.

Gold Ag dhe Ermira ka vite që janë bashkë dhe tanimë kanë një djalë të quajtur Gueril.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey