Një çift i ri në “Big Brother VIP”?

Mbrëmjën e djeshme, gjatë spektaklit të “BBV” shtëpisë ju bashkuan edhe dy emra të rinj, Dj PM dhe Dj Dagz të cilët do të luajnë si një person i vetëm.

Mirëpo, ky është një fakt i n=panjohur pë rpjesën tjetër të banorëve pasi ata nuk jan ënë dijeni të këtij detaji.

Dj Pm, që ditën e parë në ambjentët e shtëpisë ka shfaqur afrimitet me blogeren Sarah Berisha.

Teksa po qënndronin të gjithë në kuzhinë , banorët diskutuarn se ku do të flejnë dy djemtë.

Një shtat, ai i Ardit Çunit, i cili është eliminuar , është bosh.

Pjesë nga biseda:

Sarah: Ti e ke Dj PM, më të thjeshtë se ai tjetri.

Dj PM: Ca gjëra mësohen, më kupton.

Sarah: E di. Nejte që nejte këtu me mu, pse s’e bone vetë? Apo të pëlqeu më shumë ta bëja unë?

Dj PM: Më pëlqeu më shumë ta bëje ti. Të them të drejtën më pëlqeu më shumë me nejt me ty.

Sarah: Oh, faleminderit.

Fifi: Nuse në Kosovë a? Atë e kam vëlla, është shoku im, shumë i mirë, është shumë pozitiv, është binjak në horoskop.

Sarah: Shkonka me mu.

Fifi: Ekstrem. Kështu që zemër… jepi!

Pas kësaj bisede, ai i shkoi Sahrës në shtratin e saj për ta pyetur nëse ka nevojë për diçka.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey