Një ditë nga lansimi, ‘Don Mo’ nga Ledri kap milionëshin në YouTube

Këngëtari publikoi këngën e re ku protagoniste e videoklipit është Morena Taraku.

Dyshja sollën si surprizë për publikun projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

Dhe, ‘Don Mo’ nga Ledri ka arritur një milionë shikime vetëm një ditë nga publikimi në YouTube.

Ai lansoi këngën me klip të realizuar në Dubai gjatë pushimeve me partneren e tij, Sarën dhe vajzën.

Ndryshe, rep-artisti ka paralajmëruar se vera e këtij viti do jetë e nxehtë me projekte të shumta muzikore.

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey