Një djalë simpatik, e gjeni se kush është ky këngëtar në foto?

Ai që fëmijë ka qenë pjesë e skenës.

Ermal Fejzullahu vazhdon të mbetet një këngëtar i suksesshëm.

Zëri i tij e bënë atë tejet të veçantë. Këngëtari në fjalë nuk ndalet me publikime të shumta, duke qenë i afërt me ndjekësit.

Në një foto që ka publikuar kur ka qenë fëmijë shihet se sa i ëmbël ishte Ermali si i vogël.

Ndryshe në karrierë e tij numëron shumë bashkëpunime dhe hite njëkohësisht.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey