Një fëmijë është tradhtuar nga qeni i familjes së tij (Video)

Derisa po luanin në një park n, një fëmijë është tradhtuar nga qeni i familjes së tij.

Të dy po mbanin radhë që të lëshohen në tobogan, kur qeni i quajtur Diesel vendosi të shpejtonte, gjë që e befasoi vogëlushin jo për të mirë, transmeton KosovaToday.

Në momentin që ishte duke u lëshuar, kafsha i kërceu mbi kokë dhe e rrëzoi me fytyrë në baltë.

Kjo nuk duket se e lëndoi shumë, por nisi të qante ngase u habit se si ndodhi, derisa në sfond dëgjoheshin duke qeshur familjarët e tij. /KosovaToday/

Loading...Behu pjese e LAJME.mk , kliko LIKE fanpage ne facebook me posht!
Nga LAJME.mk September 30, 2019 10:09 am ne Kurioz. ne link https://lajme.mk/?p=154527
Nese ky postim qe eshte bere ne faqen Lajme.mk prek privatesin e dikujt ose eshte lajm abuzues ju lutem na shkruani ne email [email protected] lajme.mk ose ne fanpage facebook ose ContactUs, dergo linkun e mesiper qe te fshihet. Nuk mbajme pergjithesi per ndonje lajm qe eshte postuar qe eshte publik ne gjithe mediat. Ju faleminderit