Një flokë dredhë si Shkurte Fejza, kaq bukur duket me look-in e ri

Sa bukur duket Shkurte Fejza me flokë dredha.

Shkurte Fejza është një këngëtare që mbetët e dalluar në profesionin që ka.

Në shumë aspekte ajo kalon në lajm, duke qenë gjithmonë femër me kritere të larta, shkruan Kosovarja.

Duke publikuar momente të shumta, ajo pozon gjithmonë e zonja dhe me stil.

Këtë herë, duket më ndryshe teksa pozon me flokë të dredha.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey