Një gjyshe si nëna e Gjikos, shikoni si ‘shashtriset’ pas Zërit

Cilat janë sfidat për krijimit të Qeverisë së re të Kosovës

Gjiko dhe Elita po vazhdojnë të jenë një prej çifteve më të përfolura shqiptare.

Ata janë martuar pak kohë më parë dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo.

Qe të dy na kanë treguar se janë prindër shumë të kujdesshëm.

E pas Zërit po ‘shkrihet’ edhe nëna e Gjikos, Lirija.
Sot, ajo ka publikuar foton më të bukur të nipit për të na treguar sa shumë e do./ORAinfo/

Cilat janë sfidat për krijimit të Qeverisë së re të Kosovës

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey