Një grua gjendet pa shenja jete në shtëpinë e saj

Albulena Haxhiu e konfirmon se LDK ka kërkuar kryeparlamentarin: S’negociojnë me këtë pozitë

Gjendet e vdekur një grua në Suharekë.

Një grua është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj në Suharekë.
Rasti ka ndodhur të dielën.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante dhe mjeku kujdestar.

Me vendim të prokurorit trupi i viktimës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore, njofton raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey