Një grua shumë elegante, kjo është nëna e Arbana Osmanit

Ajo është një moderatore shumë e kërkuar.

Arbana Osmani ka bërë disa udhëtime pas përfundimit të Big Brother VIP. E ndonëse këtë javë kishte pronontuar një udhëtim në Romë, i është dashur ta anulojë.

Arbana ka lajmëruar se e ka anuluar udhëtimin për shkak se i vogli i saj ishte pa qejf, ama ka dërguar të ëmën në Romë në mënyrë që pronontimi mos digjej.

Ndonëse vetë poston foto nga Tirana, ajo publikon e fotot nga Roma të mamit të saj.

E pra një dhuratë e bukur dhe duket se ajo po e shijon shumë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey