Një grua si Xhensila, kështu gatuan pite për Besin dhe Ajkën

Xhensila Myrtezaj, është artiste tejet e dashur për publikun.

Ajo që kur është paraqitur për herë të parë në skenë, ka marrë një pëlqim të madh nga audienca, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja përveç se është e suksesshme në profesionin e saj, ajo është një grua dhe nënë shumë e dashur dhe e përkushtuar.

Madje së fundmi ajo ka treguar se është e zonja edhe në kuzhinë, pasi fansave të saj ka treguar se dinë të gatuajë ushqime tradicionale.

Ajo ka gatuar pite me duart e saj./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey