Një kopje e motrës, kaq e bukur është bërë motra e Adelina Tahirit

Ministrja Dumoshi i kërkon Zemajt rikthimn e sportistëve e tifozëve

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, përcjell ORAinfo.

Po aq e përfolur sa ajo është edhe familja e saj, e sidomos motra e saj Diana.

Ajo tani është rritur dhe është bërë një kopje e motrës./ORAinfo/

Ministrja Dumoshi i kërkon Zemajt rikthimn e sportistëve e tifozëve

Ministrja Dumoshi i kërkon Zemajt rikthimn e sportistëve e tifozëve

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey