Një mesazh për Beatrix, zbulohet çfarë i tha Romeo në Big Brother Vip

Romeo mbrëmë është futur për pak çaste në shtëpinë vip në vend të Donaldit.

Reagimi i një pjesë të banorëve ka qenë i çuditshëm.

Në momentin që ulet Beatrix bën një mimikë befasuese.

Ishte Einxhel ajo që e kuptoi se është Romeo në shtëpi dhe jo Donaldi.

Pjesa tjetër e banorëve mbetën pa fjalë me rolin e tij.

Gjatë takimit me Triksën, Romeo i tha që është shumë e mirë duke i dhënë aprovimin e tij për lidhjen me të vëllain.

“Je shumë e mirë, të kam zemër”, i tha Romeo Beatrixës.

Siç duket, Beatrixa u ndje mirë nga fjalët e vëllait të të dashurit.

Ndryshe, Romeo i dha përkrahje vëllait të tij duke i thënë se është shumë mirë brenda shtëpisë dhe krejt çka duhet të bëjë është ta ndjek zemrën e tij.

Kështu, ai la të nënkuptohet se e mbështet lidhjen e Donaldit me Beatrixën.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey