Një moment i lumtur pranë të dashurit, Dafina: Më ke mua plotësisht

Këngëtarja e njohur kosovare, Dafina Zeqiri dhe i dashuri i saj Dj Geek, po shijojnë çdo moment pranë njëri-tjetrit.

Një fotografi të shkrepur në një nga pushimet e tyre, Dafina e ka publikuar në rrjetin social Instagram. “Më ke mua plotësisht”, ka shkruar këngëtarja krahas fotografisë.

Ndryshe, “Duro” është projekti i fundit muzikor nga Dafina Zeqiri. Kënga e publikuar më 13 mars deri tani ka arritur mbi 14 milionë klikime në Youtube.

https://www.instagram.com/p/COIpiBMhNL1/

Mundesia me shume...
Pamje me shume...
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey