Një person gjendet pa shenja jete në malet e Drenicës

Gjendet i vdekur në malet e Drenicës një person

Është gjetur i vdekur në Skenderaj para dy ditësh një person, njofton policia e Kosovës në raportin 24 orësh.

Sipas policisë, një dëshmitar e ka gjetur në pyll viktimën mashkull kosovar.

Në vend të ngjarjes kanë dalë ekipet mjekësore dhe të policisë, që kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Rasti po vazhdon të hetohet.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey