Një shtetas rus gjendeti i vdekur në Shëngjin, këto janë dyshimet e para

Një person është gjetur i vdekur në katin e pestë të një pallati në Shëngjin.

“BalkanWeb” raporton e bëhet fjalë për një 39-vjeçarë me origjinë ruse, i identifikuar si Eduart Niksini.

Ky i fundit është gjetur pa shenja jete nga kunati, i cili ka lajmëruar më pas dhe policinë.

Dyshimet e para të uniformave blu, janë se 39-vjeçari ka ndërruar jetë nga përdorimi i pijeve alkoolike dhe substancave të tjera, pasi nga këqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera. Megjithatë, hetimet mbi këtë rast po vijojnë.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey