Njihuni me priftin “bishë”, mban mbi shpinë 22 femra dhe tërheq avionë (FOTO)

Një super prift në Kanada do t’ju habisë! Ai është aq i fuqishëm sa mund të tërheqë avionë, zjarrfikëse, shtëpi madje mban mbi shpinë edhe 22 gra.

Kevin Fast është pastor i Kishës Luterane në qytetin e Koburg të Kanadasë. Por, kjo nuk e pengoi atë që të ndiqte hobin e tij.

56-vjeçari është një “përbindësh” i vërtetë dhe ka thyer edhe shumë rekorde Guinness.

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey