Njihuni me vajzat e Adelina Thaҫit, kaq shumë janë rritur ato

Ministri Ministri i Drejtësisë – Apostolovës: Serbia t’ia dorëzojë Kosovës Mehmetajn

Adelina Thaçi është këngëtarja që për disa vite ishte pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare.

Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, pasi është profesoreshë e muzikës, shkruan ORAinfo.

Ministri Ministri i Drejtësisë – Apostolovës: Serbia t’ia dorëzojë Kosovës Mehmetajn

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes fotografive të fundit ajo na ka prezantuar me vajzat e saj të cilat janë rritur dhe janë bërë shumë simpatike./ORAinfo/

Ministri Ministri i Drejtësisë – Apostolovës: Serbia t’ia dorëzojë Kosovës Mehmetajn

Ministri Ministri i Drejtësisë – Apostolovës: Serbia t’ia dorëzojë Kosovës Mehmetajn

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey