Njomza me dedikim të ëmbël për gjyshen, zgjedh fjalët më të mira

Njomza uron gjyshen më fjalët më të mira.

Sot feston ditëlindjen nëna e Shyhrete Behlulit.

Ajo për këtë ditë ka pranuar urime të shumta nga familjarët e ngushtë dhe të gjithë personat që e rrethojnë, shkruan Kosovarja.

Një ndër urimet më të dalluara është ai nga mbesa e madhe, ku Njomza e ndan një imazh me të dhe e uron në mënyrën më të mirë.

Për më shumë, shikojeni se çfarë ka shkruar.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey