Më në fund Aida Doҫi zbulon fytyrën e të fejuarit, e njihni të gjithë ju

Këngëtarja kosovare Aida Doҫi u bë e njohur fal këndimit ‘live’ që është mjaftë i rrallë

SLIMME UITGEVER

Pas arrestimit të Gucatit e Haradinajt, vjen reagimi nga Leonora Jakupi

Leonora is een zeer geliefde zanger voor het publiek. Het werd een deel van de scène…

SLIMME UITGEVER

Qeveria lejon aktivitetet sportive në hapësira të mbyllura dhe të hapura

Masat e reja ndaj Covid-19, lejohen aktivitetet sportive në hapësira të mbyllura dhe të hapura. Sporti

SLIMME UITGEVER

Hakan Calhanoglu zbulon sekretin e sukseseve të fundit te skuadra e Milan

Calhanoglu zbulon sekretin për suksesin te Milan. Hakan Calhanoglu ka zbuluar sekretin e sukseseve të fundit

SLIMME UITGEVER

Edhe ky lojtar bashkohet listës së lëndimeve te Manchester City

Edhe një tjetër lojtar i bashkohet listës së lëndimeve te skuadra e Manchester Cityt. Nuk po

SLIMME UITGEVER

Festë e madhe për ditëlindjen e parë të vajzës së Ermalit, e gjithë vëmendja tek Ariana

Ermal dhe Ariana Fejzullahu janë padyshim një prej çifteve më të përfolura në publik. Ata janë

SLIMME UITGEVER

Elita vishet në fustan të ngushtë, e gjithë vëmendja tek barku i saj

Moderatorja, Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e

SLIMME UITGEVER

Lola sapo doli nga frizeri, do ta lë pa fjalë Dautin me këtë pamje

Lola Haradinaj është një emër tejet i përfolur në mediet rozë. Ajo është gruaja e politikanit

SLIMME UITGEVER

Arilena na prezanton me dy fustana shumë të veҫantë, kaq e bukur dhe unike po duket ajo

Arilena Ara është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo do ta përfaqësonte Shqipërinë në

SLIMME UITGEVER

Vjehrra e lë nën ‘hije’ Elitën, po duket si nuse e veshur në të kuqe

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko. Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit,…

SLIMME UITGEVER

Gresa e Besiana dalin së bashku për kafe, të dyja po duken si zonja të vërteta

Besiana Behluli është vajza e këngëtarës së njohur të muzikës popullore, Shkurte Fejzës. Ajo u bë

SLIMME UITGEVER

Anita e Ramushit sapo pranoi një dhuratë shumë të ëmbël, shikoni reagimin e saj

Anita Muҫaj është gazetare shumë e njohur në vendin tonë. Përveç me profesionin e saj, Anita

SLIMME UITGEVER

Lulja i ngjyros flokët me të kuqe, nuk do ta njihni me këtë pamje

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, van…

SLIMME UITGEVER

Me barkun e rrumbullakosur e veshur e tëra në të bardha, Learta po duket si princeshë

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë

SLIMME UITGEVER

Qëndresa e Labi nisen për dasmë, zonja ‘mahniti’ të gjithë me këtë fustan të ngushtë

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashi. Është fjala për Qëndresa

SLIMME UITGEVER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey