Nora del së bashku me motrat, fustani i saj merr gjithë vëmendjen

Nora Istrefi, është njëra nga këngëtaret më të dashura për publikun.

Me këngët e saj interesante që ka sjellë, të cilat shumica kanë qenë në bashkëpunime, ajo i ka bërë për vete një numër të madh fansash, shkruan ORAinfo.

Ajo shumë është komentuar edhe për jetën e saj private, të cilën është munduar ta mbajë sa më larg syrit të publikut.

Tani, Nora po shijon ditët si nënë beqare në shoqërim të motrave të saj, Erës dhe Nitës. Të trija janë parë në një klub natë në Prishtinë, ku duket se po argëtohen shumë.

Veshja e Norës merr gjithë vëmendjen./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey