Nora Istrefi “e mbytur” me photoshop, dëshpëron me pamjen

Nora Istrefi në llogarinë e saj në Instagram shpërndanë gjithmonë imazhe të cilat s’kanë fare nevojë për koment.

Duke u shfaqur e bukur dhe e kuruar ajo merr gjithmonë vëmendjen e medieve rozë.

Por së fundmi ajo është paraqitur një një intervistë për media e që shumë fansa i la pa fjalë.

Këtë herë pa fjalë i la më dukjen e saj aspak të mirë.

Nora siç duket është plakur shumë por trendi i rregullimit të fotove po e bën atë të duket në Instagram një vajzë 21 vjeçare.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey