Nora Istrefi një nënë “hot”, në bikini tregon linjat e përsosura të trupit

Nora Istrefi tregon linjat e përsosura të trupit në paraqitje atraktive me bikini.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora istrefi, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme apo aktivitetet muzikore.

Së fundmi, 36-vjeçarja ndau me ndjekësit e saj në Instagram disa video të realizuar në pishinën e saj, ku shihej duke marrë rreze dielli.

E veshur me një palë bikini ngjyrë portokalli, Istrefi duket mjaft atraktive dhe provokuese teksa vë në pah linjat e saj trupore.

Interpretuesja e hitit “Dy shokë” kujdeset që në çdo paraqitje të saj të duket bukur dhe me stil, dhe si rrjedhojë edhe në këto imazhe ajo mori pëlqime të shumta nga ndjekësit.

Nora përndryshe është duke shijuar suksesin e bashkëpunimit të saj më të fundit me NRG Band, gjersa pritet që shumë shpejt të sjellë sërish diçka të re në sezonin e verës.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey