Nora Istrefi ruan traditën, kohëve të fundit më shumë e preferon stilin tradicional

Nora kohëve të fundit më shumë e preferon stilin tradicional.

Nora Istrefi me linjat perfekte që ka gjithmonë merr vëmendje në forma të ndryshme.

Ajo duke qenë person i dalluar, në çdo kohë duket bukur dhe ua kalon të gjitha femrave tjera, shkruan Kosovarja.

Me stilin perfekt që ka, në secilin imazh që publikon duket e veçantë.

Kohëve të fundit ajo shihet vetëm në veshje tradicionale, e që i shkojnë tejet shumë për fytyre.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey