Nora Istrefi s’ka komplekse, del pa pikë grimi

Nora Istrefi shfaqet pa pikë grimi.

Nora Istrefi është njëra ndër artistet më të bukura të estradës.

Ajo gjithmonë komentohet në media për bukurinë që ka, dhe për stilin unik që e karakterizon, shkruan Kosovarja.

Së fundmi, në Insta Story ka ndarë një imazh nga vetura pa asnjë pikë grimi.

Dukej shumë e bukur, ajo kishte edhe një fyryë mjaftë të pastër.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey