Nora në top-formë, shfaqet joshëse në imazhin e fundit

Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj. Së fundi ka realizuar projektin e ri të quajtur, Ciao i cili është pëlqyer shumë.

E së fundmi ajo ndarë një foto shumë bukur të saj. Flokët e saj të stiluar detajisht bien në sy./ORAinfo/

Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj. Së fundi ka realizuar projektin e ri të quajtur, Ciao i cili është pëlqyer shumë.

E së fundmi ajo ndarë një foto shumë bukur të saj. Flokët e saj të stiluar detajisht bien në sy./ORAinfo/

Loading...