Nora nuk kursehet, kështu rregullohet te frizeri

Nora Istrefi, vazhdon të jetë njëra nga këngëtaret më të përfolura ditëve të fundit.

Jeta e saj private ishte gjithmonë në qendër të vëmendjes, por ajo ka vazhduar tutje pa i dhënë shumë rëndësi këtyre lajmeve dhe thashethemeve, shkruan ORAinfo.

Ajo,kujdeset shumë për pamjen dhe trupin e saj, derisa për dukjen e saj angazhohen një staf i tërë.

Madje ajo nuk kursehet, sepse Nora shpesh herë shkon te frizeri për tu rregulluar. Ajo ka postuar një foto ku shihet në njërin nga studiot e një grimeri të njohur./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey