Nuk do besoni se kush i bashkoj Luizin dhe Ledrin

Këngëtari, Luiz Ejlli dhe reperi, Ledri Vula gjatë ditës së sotme kanë publikuar video se bashku. Studio muzikore, i ka bërë bashkë dy artistët e mëdhenj. Pas publikim të videove, të tyre së bashku, menjëherë vëmendja shkon se mos ndoshta, artistet do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë. Shpresojmë të jetë kështu, dhe ditët […]

Prill 24, 2024 - 01:00
 0  4
Nuk do besoni se kush i bashkoj Luizin dhe Ledrin

Këngëtari, Luiz Ejlli dhe reperi, Ledri Vula gjatë ditës së sotme kanë publikuar video se bashku.

Studio muzikore, i ka bërë bashkë dy artistët e mëdhenj.

Pas publikim të videove, të tyre së bashku, menjëherë vëmendja shkon se mos ndoshta, artistet do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë.

Shpresojmë të jetë kështu, dhe ditët në vijim të lansohet një super projekt nga dyshja.