Nuk do ta besoni, kështu duket fytyra e Albërijes pa pikë grimi

Albërije Hadergjonja, është këngëtarja që ka kohë që është pjesë e skenës muzikore.

Me këngët dhe hitet e saj, ajo ka arritur të i bëjë për vete një numër të madh adhuruesish të cilët i kanë qëndruar besnik asaj, shkruan ORAinfo.

Mirëpo, kohëve të fundit ajo më shumë është përfolur për pamjen dhe fizikun e saj, se sa për projektet muzikore që ajo ka sjellë.

Ndërhyrjet që ajo ka bërë në fytyrën e saj janë të dukshme, ani pse çdo gjë që ka bërë ajo në pamjen e saj e ka pranuar haptazi.

Por a jeni kurioz të dini se si duket fytyra e saj pa grim? Shikoni më poshtë foton./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey