Nuk do ta besoni, kjo ka qenë puna e parë e Bora Zemanit

Kjo ka qenë puna e parë që ka bërë Bora Zemanit

Tani është moderatorja më e zëshme e këtij fundviti.

Flasim për Bora Zemanin, e cila po përmendet çdo ditë në mediat rozë, shkruan lajmi.net

Bora momentalisht moderon emisionin e famshëm të dashurisë “Për’puthen”, por a e dini se Bora nuk e ka nis fillimisht karrierën e saj si moderatore?

Para tre vitesh në emisionin “Xing me Ermalin” ajo ka treguar se puna e saj e parë ka qenë velinë.

I ngacmuar nga Ermali për fustanin e shkurtër ajo ka thënë se puna e saj e parë pikërisht ka qenë “me shalët jashtë”.

Ndryshe, Bora po përkrahet pafundësisht nga historia e trekëndëshit mes saj Donaldit dhe Beatrixës.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey