Nuk do të iu besoni syve, kështu dukej Nora vite më parë

Ajo padyshim është njëra nga femrat më të komentuara.

Nora Istrefi, është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të dashura të ekranit shqiptar. Ajo prej vitesh sjell projekte tepër të suksesshme që asnjëherë nuk kalojnë pa u bërë hite.

Nora Istrefi gjithashtu komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme, tiparet super të rregullta dhe fizikun e saj gjithnjë seksi e në formë. Por, këngëtarja e dashur e publikut shqiptar nuk është dukur gjithmonë kështu.

Ajo çfarë mund të kuptohet është se Nora ka bërë disa operacione plastike gjatë viteve në mënyrë që të dukej kështu siç është tani.

Fare lehtë mund të dallojmë se këngëtarja ka ndërhyrë në buzë duke i zmadhuar, në hundë duke rregulluar formën dhe gjithashtu ndërhyrje në mollza duke i theksuar më tepër.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey