“Nuk do të ketë një tjetër si Cristiano Ronaldo”, ja kush e thotë këtë

Nis testimi i skuadrave kosovare për koronavirus, ja kush u testua sot

Cristiano Ronaldo po konsiderohet si i pazëvendësueshëm.

Nuk do të ketë një tjetër si Cristiano Ronaldo.

Bernardo Silva mendon se nuk do të ketë për shumë vite një tjetër Cristiano Ronaldo te Portugalia.

CR7 është afër të arrijë shifrën e 100 golave me Kombëtare, teksa ndër vite ka regjistruar shifra të frikshme.

Shoku i tij që luan te Manchester City, thotë se ai është i pazëvendësueshëm.

“Është e pamundur të zësh vendin e Ronaldo. Askush nuk mund ta arrijë këtë”, tha Silva për AS.

“Unë gjithmonë do të tentoj të përmirësohem dhe të jap më të mirën për Portugalinë dhe klubin tim – për të ndihmuar vendin tim dhe ekipin që të fitojë gjithçka që është e mundur”.

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey