Nuk do t’ju besoni syve, ja sa ka paguar Luana vetëm për një fustan

Learta ia lë djalin Shyhretes, shikoni si kujdeset ajo për nipin

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun.

Krahas profesioneve të saj, ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë tërheqëse, shkruan ORAinfo.

E për t’u dukur bukur Luanë duket se shpenzona shumë të mëdha parash.

Ajo vetë për një fustan ka paguar 4998./ORAinfo/

Learta ia lë djalin Shyhretes, shikoni si kujdeset ajo për nipin

SMART PUBLISHER

AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey