Nuk i ndahen njëri-tjetrit, Sheila dhe Kledi kapen sërish “mat”

Big Brother Vip Albania po vazhdon të transmetohet.

Ish- banorja e Big Brother dhe këngëtarja Sheila Haxhiraj, së bashku me modelin dhe sportistin Kledi Hysa,janë përfolur për një lidhje të mundshme me njëri-tjetrin.

Teksa pak ditë më pare në rrjet janë shfaqur pamje që të dy ishin të përqafuar, teksa shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Së fundmi dyshja janë kapur sërish “mat” , ku shfaqen të përqafuar me njëri-tjetrin në sheshin “Skënderbej”.

Megjithatë dyshja ende nuk ka konfirmuar një lidhje mes tyre, dhe të gjitha këto përqafime dhe afrimitet mund të jetë thjeshtë shoqëri.

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey