Nuk jeni mësuar ta shihni në këtë veshje ,Remzia befason me stilin e saj

Remzie Osmani, vazhdon të jetë njëra prej artisteve më të respektuara.

Ani pse ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, ajo gjithmonë ka ditur të sjellë këngë që i përshtaten kohës dhe stilit të saj, shkruan ORAinfo.

Osmani, gjithmonë ka pasur një stil të veçantë, ku fustanet e gjata kanë qenë të preferuarat e saj.

Por, së fundmi Remzia ka befasuar me stilin e saj. Shikoni më poshtë si duket ajo kur përgatitet që të dalë./ORAinfo/

LAJME TJERA
AlbaniaEnglishFrenchGermanItalyTurkey